Logo PVV Eerste Kamer

Gom van Strien - Curriculum Vitae

Opleidingen

  • Bedrijfskunde aan de Technische Universiteit Twente, van 1976 tot 1978
  • Natuurkunde aan de Katholieke Universiteit Nijmegen, van 1970 tot 1976
  • HBS B, mgr. Frencken college te Oosterhout, van 1967 tot 1970
  • MULO A te Zevenbergen/Raamsdonksveer, van 1963 tot 1967

Loopbaan

  • algemeen directeur TrekhaakCentrum.nl B.V. te Oosterhout, van 1 juni 2009 tot 31 maart 2011
  • algemeen directeur van de Universiteit Utrecht Holding B.V. van 1 januari 2000 tot 1 juli 2009
  • algemeen directeur UMC Utrecht Holding B.V., van 1 mei 2002 tot 1 juli 2009
  • algemeen directeur Stichting Incubator Utrecht, van 1 mei 2002 tot 1 juli 2009
  • directeur faculteit diergeneeskunde van de Universiteit Utrecht, van 1 januari 1990 tot 1 mei 2002
  • secretaris faculteit diergeneeskunde van de Universiteit Utrecht, van 16 augustus 1987 tot 1 januari 1990
  • secretaris directieraad RWS te Den Haag, van 1 februari 1986 tot 16 augustus 1987
  • chef energiestatistieken bij het CBS te Voorburg, van 1 januari 1980 tot 1 februari 1986
  • economisch stafmedewerker CBS te Voorburg, van 1 september 1978 tot 1 januari 1980
  • beroepsvisser te Moerdijk, van voorjaar 1967 tot het najaar 1967

Nevenfuncties

huidige

  • commissaris bij de Universitaire Landbouwhuisdieren Praktijk (ULP) BV te Harmelen sinds 1 juli 2009

vorige

  • adviseur TrekhaakCentrum.nl BV van 31 maart 2011 tot 1 juli 2013
  • adviseur ACS-systems BV te Oosterhout van 2009 tot 1 juli 2013
  • commissaris Thuja Capital BV., van 2006 tot 2010
  • directeur Buijs Ballot fonds BV., van 2005 tot 1 juli 2009
  • lid van de financiële commissie van het Buijs Ballot fonds BV., van 2001 tot 2005
  • voorzitter directeurenoverleg van de Universiteit van Utrecht, van 1997 tot 2002
  • voorzitter van de Raad van Toezicht van het facilitair bedrijf van de Universiteit Utrecht (FBU), van 1994 tot 2002
  • voorzitter van de group of experts on coal statistics en voorzitter van de group of experts on general energy statistics van de Economic Commission for Europe van de Verenigde Naties, van 1983 tot 1986
  • lid diverse werkgroepen van de Sociaal Economische Raad (SER) op energiegebied, van 1982 tot 1985
  • docent financiële sturingsinstrumenten bij Avicenna te Deventer in het kader van leiderschapscursussen, van 2009 tot 2011
  • lid van de raad van commissarissen bij Simibio BV te Utrecht in 2012
  • adviseur Spoedkliniek voor Dieren Amsterdam (SDA) van 2002 t/m 2012

Partijpolitieke functies

vorige

  • voorzitter bestuur afdeling Alphen aan de Rijn voor de VVD, van 1984 tot 1988

Onderscheidingen

ridderorden

  • Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, 21 februari 2009

Publicaties

  • Ankerkuil- en Staalboomvisserij (1986)
  • Bijdragen aan de Encyclopedie van de Bedrijfseconomie (Kluwer, 1983-1985)
  • Diverse publicaties op Energiegebied (1980-1982)
  • Wetenschappelijke publicatie op het gebied van de Vaste Stof Fysica (1980)
  • Diverse historische publicaties inzake de rechtelijke archieven van 17e en 18e eeuws Horst (L)
  • Diverse historische publicaties inzake de rechtelijke archieven van 16e en 17e eeuws Raamsdonk
  • Diverse genealogische publicaties

Hobby's

  • maritieme geschiedenis en genealogie

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Gom van Strien